Database Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Development
ar: التطوير

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Variable
ar: متغير

en: Export
ar: تصدير

en: View
ar: عرض

en: Format
ar: التنسيق

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Total
ar: المجموع

en: Unknown
ar: غير معروف

en: 1 hour | @count hours
ar[0]: ساعة واحدة
ar[1]: أقل من ساعة
ar[2]: ساعتين
ar[3]: @count ساعات
ar[4]: @count ساعة
ar[5]: @count ساعة

en: 1 day | @count days
ar[0]: يوم واحد
ar[1]: أقل من يوم
ar[2]: يومين
ar[3]: @count أيام
ar[4]: @count يوما
ar[5]: @count يوم

en: Rows
ar: صفوف

en: Key
ar: المفتاح

en: Empty
ar: فارغ

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Data
ar: المعطيات

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
