Database Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Export
ca: Exporta

en: View
ca: Mostra

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Unknown
ca: Desconegut

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Rows
ca: Files

en: Key
ca: Clau

en: Empty
ca: Buit

en: change
ca: canvi

en: Questions
ca: Preguntes

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls

en: Tables
ca: Taules

en: Uses
ca: Usos
