Database Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Variable
gl: Variábel

en: Export
gl: Exportar

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Rows
gl: Filas

en: Key
gl: Clave

en: Empty
gl: Valeiro

en: change
gl: cambiar

en: Questions
gl: Preguntas

en: Select
gl: Selección múltiple

en: About
gl: Información

en: Tables
gl: Táboas

en: Uses
gl: Usos
