Database Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Development
ja: 開発

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Variable
ja: 変数

en: Export
ja: エクスポート

en: View
ja: ビュー

en: Format
ja: フォーマット

en: Filename
ja: ファイル名

en: Total
ja: 合計

en: Unknown
ja: 不明

en: 1 hour | @count hours
ja[0]: 1時間
ja[1]: @count時間

en: 1 day | @count days
ja[0]: 1日
ja[1]: @count日

en: Rows
ja: 行数

en: Key
ja: キー

en: Empty
ja: 空

en: change
ja: 変更

en: Questions
ja: 質問

en: Select
ja: 選択

en: Data
ja: データ

en: About
ja: アバウト

en: Tables
ja: テーブル

en: Uses
ja: 機能

en: Describe
ja: 説明を付ける
