Database Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Development
ne: विकास

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: change
ne: परिवर्तन
