Database Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: View
te: చూడు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Total
te: మొత్తం

en: 1 hour | @count hours
te[0]: 1 గంట
te[1]: @count గంటలు

en: 1 day | @count days
te[0]: 1 రోజు
te[1]: @count రోజులు

en: Rows
te: వరుసలు

en: Questions
te: ప్రశ్నలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
