Database Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Variable
hu: Változó

en: Export
hu: Exportálás

en: View
hu: Megtekintés

en: Format
hu: Formátum

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Rows
hu: Sorok

en: Key
hu: Kulcs

en: Empty
hu: Üres

en: change
hu: változtat

en: Questions
hu: Kérdések

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Data
hu: Adat

en: About
hu: Leírás

en: Tables
hu: Táblázatok

en: Uses
hu: Használat

en: Generate report
hu: Jelentés készítése

en: Connections
hu: Kapcsolatok

en: Aborted
hu: Megszakítva
