Database Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Variable
ml: വേരിയബിൾ

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: 1 hour | @count hours
ml[0]: ഒരു മണിക്കൂര്‍
ml[1]: @count മണിക്കൂര്‍

en: 1 day | @count days
ml[0]: 1 ദിവസം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
