Database Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: 1 hour | @count hours
ur[0]: ۱ گھنٹہ
ur[1]: @count گھنٹے

en: 1 day | @count days
ur[0]: ۱ دن
ur[1]: @count دن
