Database Administration (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Development
da: Udvikling

en: Cancel
da: Annullér

en: Variable
da: Variabel

en: Export
da: Eksportér

en: View
da: Vis

en: Filename
da: Filnavn

en: Total
da: I alt

en: Unknown
da: Ukendt

en: 1 hour | @count hours
da[0]: 1 time
da[1]: @count timer

en: 1 day | @count days
da[0]: 1 dag
da[1]: @count dage

en: Rows
da: Rækker

en: Key
da: Nøgle

en: Empty
da: Tom

en: change
da: skift

en: Questions
da: Spørgsmål

en: Select
da: Vælg

en: About
da: Om

en: Tables
da: Tabeller

en: Uses
da: Bruger

en: Describe
da: Beskriv

en: Connections
da: Forbindelser
