Database Administration (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Development
he: פיתוח

en: Cancel
he: ביטול

en: Variable
he: משתנה

en: Export
he: יצוא

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: Filename
he: שם קובץ

en: Total
he: סך הכל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Rows
he: שורות

en: Key
he: מפתח

en: Empty
he: ריק

en: Questions
he: שאלות

en: Select
he: בחר

en: Data
he: נתונים

en: About
he: אודות

en: Tables
he: טבלאות

en: Uses
he: שימושים

en: Connections
he: חיבורים

en: 1 min | @count mins
he[0]: 1 דקה
he[1]: @count דקות
