Database Administration (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Variable
pl: Zmienna

en: Export
pl: Eksportuj

en: View
pl: Widok

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Total
pl: Razem

en: Unknown
pl: Nieznany

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Rows
pl: Wiersze

en: Key
pl: Klucz

en: Empty
pl: Pusty

en: change
pl: zmień

en: Questions
pl: Pytania

en: Select
pl: Wybierz

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Connections
pl: Połączenia

en: Aborted
pl: Przerwano
