Database Administration (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Development
az: Develop

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Variable
az: Dəyişən

en: Export
az: Eksport

en: View
az: Görünüş

en: Filename
az: Fayl adı

en: Unknown
az: Naməlum

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Rows
az: Sıralar

en: Key
az: Açar

en: Empty
az: Boş

en: Select
az: Seçin

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
