Database Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Variable
ro: Variabilă

en: View
ro: Afişează

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: 1 oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: 1 zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Rows
ro: Rânduri

en: Key
ro: Cheie

en: Empty
ro: Gol

en: change
ro: schimbă

en: Questions
ro: Întrebări

en: Select
ro: Alege

en: Data
ro: Dată

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
