Database Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Development
sv: Utveckling

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Variable
sv: Variabel

en: Export
sv: Exportera

en: View
sv: Visa

en: Filename
sv: Filnamn

en: Total
sv: Totalt

en: Unknown
sv: Okänd

en: 1 hour | @count hours
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: 1 day | @count days
sv[0]: 1 dag
sv[1]: @count dagar

en: Rows
sv: Rader

en: Key
sv: Nyckel

en: Empty
sv: Töm

en: change
sv: ändra

en: Questions
sv: Frågor

en: Select
sv: Välj

en: About
sv: Om

en: Tables
sv: Tabeller

en: Uses
sv: Använder
