Database Administration (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Development
tr: Geliştirme

en: Cancel
tr: İptal

en: Variable
tr: Değişken

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: View
tr: Görüntüle

en: Format
tr: Biçim

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Total
tr: Toplam

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: 1 saat
tr[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
tr[0]: 1 gün
tr[1]: @count gün

en: Rows
tr: Satırlar

en: Key
tr: Anahtar

en: Empty
tr: Boş

en: change
tr: değiştir

en: Questions
tr: Sorular

en: Select
tr: Seç

en: Data
tr: Veri

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
