Dblog Quick filter (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Message
he: הודעה

en: User
he: משתמש

en: Hostname
he: שם שרת

en: Location
he: מיקום

en: Severity
he: חוּמרה

en: Users
he: חברי האתר

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Anonymous
he: אנונימי
