Dblog Quick filter (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Message
lv: Ziņojums

en: User
lv: Lietotājs

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Severity
lv: Smagums

en: Users
lv: Lietotāji

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Anonymous
lv: Viesis
