Dblog Quick filter (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
