Dblog Quick filter (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: User
sr: Корисник

en: Anonymous
sr: Анонимни
