Dblog Quick filter (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Message
fi: Viesti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Location
fi: Sijainti

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: About
fi: Tietoja
