Dblog Quick filter (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin

en: Message
fil: Mensahe

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Anonymous
fil: Hindi kilala
