Dblog Quick filter (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Anonymous
hy: Անանուն
