Dblog Quick filter (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Location
kk: Орналасуы

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы
