Dblog Quick filter (7.x-1.1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Search
mk: Барање

en: Location
mk: Локација

en: Users
mk: Корисници

en: Anonymous
mk: Анонимен
