Commerce Checkout Pages (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Add page
nl: Pagina toevoegen

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Edit page
nl: Pagina bewerken

en: Delete page
nl: Pagina verwijderen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)
