Commerce Checkout Pages (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Save
de: Speichern

en: Help
de: Hilfe

en: Add page
de: Seite hinzufügen

en: Edit page
de: Seite bearbeiten

en: Delete page
de: Seite löschen

en: Machine name
de: Systemname
