Commerce Checkout Pages (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Help
it: Aiuto

en: Add page
it: Aggiungi pagina

en: Buttons
it: Pulsanti

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
