Dynamic display block (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: all
lt: visi

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Node
lt: Mazgas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Bottom
lt: Apačia

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Source
lt: Šaltinis

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Mouseover
lt: Žymė

en: Input type
lt: Įvedimo tipas
