Dynamic display block (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Next
ro: Următor

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: all
ro: toate

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: none
ro: nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Content type settings
ro: Setările tipului de conţinut

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Image settings
ro: Setări pentru imagine

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Node
ro: Nod

en: Add block
ro: Adaugă blocul

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Use Pager
ro: Folosire Paginaţie

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Operation
ro: Operație

en: Source
ro: Sursă

en: Configure block
ro: Configurați blocul

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Sort Order
ro: Ordine de sortare

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Pager
ro: Paginator

en: Target
ro: Ţintă

en: Block type
ro: Tipul blocului

en: Field mappings
ro: Mapări câmp
