Dynamic display block (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Node
gu: નોડ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
