Dynamic display block (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Node
hy: Նոդ

en: Add block
hy: Ավելացնել բլոկ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Configure block
hy: Կարգավորել բլոկը

en: Left
hy: Ձախ

en: Blocks
hy: Բլոկներ
