Dynamic display block (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Node
ne: नोड

en: Add block
ne: ब्लक थपनुहोस

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Source
ne: स्रोत

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक
