Drupal Debug Bar (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Development
tr: Geliştirme

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Cache
tr: Önbellek

en: Position
tr: Konum

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Log out
tr: Çıkış

en: Last run !time ago
tr: En son !time önce çalıştı

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: Float
tr: Kesirli

en: Text only
tr: Sadece metin

en: Run cron
tr: Dönemsel görevleri (cron) çalıştır

en: Cron ran successfully.
tr: Dönemsel görevler başarıyla çalıştırıldı.

en: Cron run failed.
tr: Dönemsel görevleri çalıştırma girişimi başarısızlıkla sonuçlandı.

en: Clear all caches
tr: Tüm önbellekleri temizle

en: Recent log messages
tr: Son günlük iletileri

en: View profile
tr: Profili gör
