Debut Blog (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: more
ar: المزيد

en: Tags
ar: وسوم

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Feed
ar: التلقيمة

en: All
ar: الكل

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Blog
ar: المدونة

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Features
ar: الخصائص

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Recent blog posts
ar: أحدث التدوينات

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ar: أدخل قائمة كلمات مفصولة بفواصل لوصف المحتوى الخاص بك.

en: Asc
ar: تصاعدي
