Debut Blog (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: more
hy: ավելի

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Image
hy: Նկար

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:
