Debut Blog (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: more
lt: daugiau

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Feed
lt: Srautas

en: All
lt: Visi

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Features
lt: Savybės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Recent blog posts
lt: Naujausi tinklaraščio įrašai

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.
