Debut Blog (7.x-1.0-beta7) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Tags
az: Teqlər

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Image
az: Şəkil
