Debut Blog (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Tags
it: Etichette

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Image
it: Immagine

en: View recent blog entries
it: Vedi messaggi recenti del blog

en: Read !username's latest blog entries.
it: Leggi gli ultimi post del blog di !username

en: !username's blog
it: Blog di !username

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
it: Scrivi una lista di parole (separate da virgola) per descrivere il tuo contenuto.
