Debut Blog (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: more
ne: धेरै

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Media
ne: मिडिया

en: Blog
ne: ब्लग

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Recent blog posts
ne: अहिलेको ब्लग पोस्ट
