Debut Section (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: more
ar: المزيد

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: All
ar: الكل

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Features
ar: الخصائص

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي
