Debut Section (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: more
de: mehr

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Image
de: Bild

en: Section
de: Abschnitt

en: All
de: Alle

en: Media
de: Medien

en: Desc
de: Absteigend

en: Defaults
de: Standards

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Apply
de: Anwenden

en: Book parent
de: Übergeordnetes Buch

en: Asc
de: Aufsteigend
