Debut Section (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: more
lt: daugiau

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Section
lt: Sekcija

en: All
lt: Visi

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Features
lt: Savybės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas
