Debut Section (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: more
ne: धेरै

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Media
ne: मिडिया
