Debut Section (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: more
nl: meer

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Section
nl: Sectie

en: All
nl: Alle

en: Desc
nl: Aflopend

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Book parent
nl: Bovenliggend boek

en: Asc
nl: Oplopend
