Debut Section (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: more
hy: ավելի

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Image
hy: Նկար

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
