Delta (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Theme
lt: Tema

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Theme-engine-specific settings
lt: Temos variklio specifiniai nustatymai
