Delta (7.x-3.0-beta10) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Block settings
ur: بلاک کی ترتیبات

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Configure
ur: ترتیب

en: Logo
ur: لوگو

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Site slogan
ur: سائیٹ کا سلوگن

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Site information
ur: ویب سائٹ کی معلومات

en: Logo settings
ur: لوگو کی ترتیبات
