Delta (7.x-3.0-beta11) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: - None -
uk: - Немає -

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Theme
uk: Тема

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Logo
uk: Логотип

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site slogan
uk: Гасло сайту

en: Delta
uk: Дельта

en: Mode
uk: Режим

en: Override
uk: Перевизначити

en: Template
uk: Шаблон

en: template
uk: шаблон

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Site information
uk: Відомості про сайт

en: Templates
uk: Шаблони

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Storage
uk: Сховище

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: - All -
uk: - Усе -

en: templates
uk: шаблони

en: Feed icons
uk: Іконки потоку

en: Branding
uk: Брендування

en: The template has been deleted.
uk: Шаблон був видалений.

en: Logo settings
uk: Налаштування логотипу

en: Delta blocks
uk: Блоки Дельта

en: Settings for the Delta blocks module.
uk: Налаштування модуля Блоки Дельта.

en: Preserve
uk: Зберігати

en: The template has been reverted.
uk: Шаблон було успішно відновлено.
