Delta (7.x-3.0-beta2) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Block settings
az: Blok parametrləri

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Theme
az: Tema

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Logo
az: loqo

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: Messages
az: Mesajlar

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: Tabs
az: Tablar

en: Machine name
az: Maşın adı
